Mailchimp Transactional (1.0.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Enabled
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Date
oc: Data

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Input format
oc: Format d'entrada

en: State
oc: Estat

en: Key
oc: Clau

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
