Mailchimp Transactional (1.0.1) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Enabled
tr: Etkin

en: Tags
tr: Etiketler

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Sender
tr: Gönderen

en: Input format
tr: Girdi biçimi

en: State
tr: Durum

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Send to
tr: Alıcı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Key
tr: Anahtar

en: Templates
tr: Şablonlar

en: From address
tr: Gönderenin adresi

en: Rejected
tr: Reddedildi

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Message Content
tr: Mesaj içeriği

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Dashboard
tr: Pano

en: Sender name
tr: Gönderenin adı

en: Sender email
tr: Gönderenin e-postası

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --

en: Entity bundle
tr: Nesne kümesi (bundle)
