Mailchimp Transactional (1.1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Date
bg: Дата

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Timestamp
bg: Време

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: State
bg: Статус

en: Key
bg: Ключ

en: From address
bg: Изходящ адрес

en: Dashboard
bg: Табло
