Mailchimp Transactional (1.1.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Sender
he: שולח

en: Input format
he: מבנה קלט

en: State
he: מצב

en: Sent
he: נשלח

en: Clicks
he: הקלקות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Key
he: מפתח

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: Email options
he: אפשרויות דוא"ל

en: Formatter
he: פורמט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Machine Name
he: שם מכונה
