Mailchimp Transactional (1.1.1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Key
gu: ચાવી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ

en: Sender email
gu: મોકલનાર્નું ઈ-મેઈલ
