Mailchimp Transactional (1.1.2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: State
eu: Egoera

en: Key
eu: Giltza

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Sender email
eu: Bidaltzailearen posta elektronikoa

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
