Mailchimp Transactional (1.1.2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Username
fil: Bansag

en: Subject
fil: Paksa

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Key
fil: Susi

en: Dashboard
fil: Dashbord
