Mailchimp Transactional (1.1.2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: Range
gl: Rango

en: State
gl: Estado

en: Sent
gl: Enviado

en: Send to
gl: Enviar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Key
gl: Clave

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Email options
gl: Opcións de correo electrónico

en: Formatter
gl: Formateador

en: Message Content
gl: Contido da mensaxe

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: Sender email
gl: Correo electrónico do remitente

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Mail System
gl: Sistema de correos

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
