Mailchimp Transactional (1.1.3) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Enabled
ja: 有効

en: Tags
ja: タグ

en: Date
ja: 日付

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Sender
ja: 送信者

en: Input format
ja: 入力書式

en: Range
ja: 範囲

en: State
ja: 状態

en: Sent
ja: 送信済み

en: Clicks
ja: クリック

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Key
ja: キー

en: Templates
ja: テンプレート

en: From name
ja: 送信者名

en: From address
ja: 差出人アドレス

en: Email options
ja: メールオプション

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Open rate
ja: 開封率

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Sender name
ja: 差出人名

en: Sender email
ja: 差出人メールアドレス

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Opens
ja: 開始中

en: -- Select --
ja: -- 選択 --

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル
