Mailchimp Transactional (1.1.4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Input format
dz: ཨིད་པུཊི་རྩ་སྒྲིག།
