Mailchimp Transactional (1.1.4) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
