Mailchimp Transactional (1.1.4) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Sender
et: Saatja

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Range
et: Vahemik

en: State
et: Olek

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Key
et: Võti

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: -- Select --
et: -- Vali --
