Mailchimp Transactional (1.1.4) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Input format
fi: Syöttömuoto

en: Range
fi: Alue

en: State
fi: Tila

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Key
fi: Avain

en: Templates
fi: Mallinteet

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Email options
fi: Sähköpostiasetukset

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Sender name
fi: Lähettäjän nimi

en: Sender email
fi: Lähettäjän sähköposti

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: -- Select --
fi: -- Valitse --

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
