Mailer (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول
