Mailer (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Mail
ca: Correu

en: Contact
ca: Contacte

en: Example
ca: Exemple

en: Configuration
ca: Configuració

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: VAT
ca: IVA
