Mailer (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Mail
cs: E-mail

en: Contact
cs: Kontakt

en: Example
cs: Příklad

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: VAT
cs: DPH
