Mailer (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Mail
eu: Posta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Example
eu: Adibide

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
