Mailer (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Mail
gl: Correo-e

en: Contact
gl: Contacto

en: Example
gl: Exemplo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: VAT
gl: IVA
