Mailer (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Send email
hu: Email küldése

en: Mail
hu: Levél

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Example
hu: Példa

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: VAT
hu: ÁFA

en: Terms of use
hu: Felhasználási feltételek
