Mailer (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Send email
ja: メール送信

en: Mail
ja: メール

en: Contact
ja: コンタクト

en: Example
ja: 例

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト
