Mailer (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: Example
oc: Exemple

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
