Mailer (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Mail
sk: Pošta

en: Contact
sk: Kontakt

en: Example
sk: Príklad

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: VAT
sk: DPH
