Mailer (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Mail
uk: Пошта

en: Contact
uk: Контакт

en: Example
uk: Приклад

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Mailer
uk: Поштар

en: VAT
uk: ПДВ

en: Terms of use
uk: Умови використання
