Mailer (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Example
fi: Esimerkki

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: VAT
fi: ALV

en: Terms of use
fi: Käyttöehdot
