Mailer (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Send email
id: Kirim email

en: Mail
id: Email

en: Contact
id: Kontak

en: Example
id: Contoh

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
