Mailer (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Mail
lv: Pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Example
lv: Piemērs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: VAT
lv: PVN
