Mailer (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Contact
fa: تماس

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره
