Mailer (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Send email
et: Saada kiri

en: Mail
et: E-post

en: Contact
et: Kontakt

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist
