Mailer (2.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Send email
hi: ईमेल भेजें

en: Mail
hi: मेल

en: Contact
hi: संपर्क

en: Example
hi: उदाहरण

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में
