Mailer (2.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Mailer
kn: ಮೈಲರ್
