Mailer (2.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Send email
ro: Trimite email

en: Mail
ro: E-mail

en: Example
ro: Exemplu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: VAT
ro: TVA
