Mailer (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Send email
de: E-Mail senden

en: Mail
de: E-Mail

en: Contact
de: Kontakt

en: Example
de: Beispiel

en: Configuration
de: Konfiguration

en: VAT
de: MwSt.

en: Terms of use
de: Nutzungsbedingungen
