Mailer (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Mail
mr: ईमेल

en: Contact
mr: संपर्क

en: Example
mr: उदाहरण

en: Configuration
mr: संरूपण
