Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Mail
ru: Почта

en: Contact
ru: Контакт

en: Example
ru: Пример

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: VAT
ru: НДС

en: Terms of use
ru: Условия использования
