Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Send email
it: Invia messaggio

en: Contact
it: Contatto

en: Example
it: Esempio

en: Configuration
it: Configurazione

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: VAT
it: IVA

en: Terms of use
it: Termini di utilizzo
