Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Mail
jv: Surat

en: Contact
jv: Kontak

en: Example
jv: Contoné

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
