Mailer (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Mail
is: Póstur

en: Contact
is: Tengiliður

en: About
is: Um

en: Terms of use
is: Notkunarskilmálar
