Mail Group (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Active
az: Aktiv

en: Basic
az: Əsas

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Messages
az: Mesajlar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı
