Mailgun (2.0.0) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: list
bo: རེའུ་མིག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Address
bo: ས་གནས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: here
bo: འདིར།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
