Mailgun (2.0.0) - en to hi translation catalogue (25 entries)

en: list
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Format
hi: प्रारूप

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Mail
hi: मेल

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Create
hi: बनाएँ

en: To
hi: को

en: Address
hi: पता

en: Send
hi: भेजें

en: Members
hi: सदस्य

en: About
hi: के बारे में

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
