Mailgun (2.0.0) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: settings
lv: iestatījumi

en: Format
lv: Formāts

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: To
lv: Kam

en: Address
lv: Adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: Members
lv: Dalībnieki

en: here
lv: šeit

en: About
lv: Par

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: dashboard
lv: darbgalds
