Mailgun (2.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: list
mg: lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -
