Mailgun (2.0.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: list
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Format
th: รูปแบบ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: To
th: ถึง

en: Address
th: ที่อยู่

en: Send
th: ส่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ
