Mailgun (2.0.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: list
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: settings
ar: إعدادات

en: Format
ar: التنسيق

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: To
ar: إلى

en: Address
ar: العنوان

en: Send
ar: أرسل

en: here
ar: هنا

en: About
ar: حول

en: Subscribed
ar: مشترك

en: Text format
ar: تنسيق النص
