Mailgun (2.0.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: list
ast: llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Format
ast: Formatu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: To
ast: Pa

en: Send
ast: Unviar
