Mailgun (2.0.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: list
ca: llista

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: settings
ca: paràmetres

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Mail
ca: Correu

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: To
ca: Per

en: Address
ca: Adreça

en: Send
ca: Enviar

en: Members
ca: Membres

en: here
ca: aquí

en: About
ca: Detalls

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: Mailing list
ca: Llista de correu

en: Text format
ca: Format del text
