Mailgun (2.0.0) - en to de translation catalogue (40 entries)

en: list
de: Liste

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Description
de: Beschreibung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Message
de: Benachrichtigung

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: settings
de: Einstellungen

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Mail
de: E-Mail

en: Email
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Create
de: Erstellen

en: To
de: An

en: Address
de: Adresse

en: Send
de: Senden

en: Members
de: Mitglieder

en: here
de: hier

en: Mailing Lists
de: Mailinglisten

en: logs
de: Protokolle

en: Everyone
de: Jeder

en: List name
de: Listenname

en: About
de: Über

en: Subscribed
de: Abonniert

en: Mailing list
de: Mailingliste

en: Subscribe to @name
de: @name abonnieren

en: Tracking
de: Nachverfolgung

en: Europe
de: Europa

en: Text format
de: Textformat

en: Reply-To
de: Antwort an

en: Send test email
de: Test E-Mail senden

en: Read Only
de: Nur Lesezugriff

en: Use theme
de: Theme verwenden

en: Format filter
de: Format-Filter

en: dashboard
de: Dashboard

en: HTML only
de: Nur HTML
