Mailgun (2.0.0) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Format
et: Vorming

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Mail
et: E-post

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: To
et: Kellele

en: Address
et: Aadress

en: Send
et: Saada

en: Members
et: Liikmed

en: here
et: siin

en: Everyone
et: Igaüks

en: About
et: Programmist

en: Text format
et: Tekstivorming
