Mailgun (2.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: settings
eu: ezarpenak

en: Format
eu: Formatua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Mail
eu: Posta

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: To
eu: Nori

en: Address
eu: Helbidea

en: Send
eu: Bidali

en: Members
eu: Kideak

en: here
eu: hemen

en: Everyone
eu: Edozein

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: dashboard
eu: Aginte-panela
