Mailgun (2.0.0) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: list
is: listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: settings
is: stillingar

en: Format
is: Stílsnið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Mail
is: Póstur

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: To
is: Til

en: Address
is: Heimilisfang

en: Send
is: Senda

en: Members
is: Meðlimir

en: About
is: Um

en: Europe
is: Evrópa

en: Text format
is: Textaforsnið
